Your shopping cart is empty!
Karl Erik Handmade
Exquisite handmade danish pipe, in superb condition
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 96.2g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 48mm |
| H - Bowl Height | 66mm |
| L - Pipe Length | 180mm |
| W - Chamber Width | 20mm |
| D - Chamber Depth | 50mm |
| Details | |
| Manufacturer | Karl Erik |
| Shape | Handmade |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | No |
| Origin | Denmark |